Web Analytics

TV Servisi

TV Servisi, TV ve benzeri beyaz eşya; elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır. Onarım süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim :

Beyaz Eşya Servis Kalitesi

yetkili noktası; müşterilerine hızlı ve kaliteli TV servis hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren beyaz eşya noktası; TV ve benzeri beyaz eşyaların maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Beyaz Eşya noktası, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen teslim esnasında firmamız tarafından verilen kağıdı saklayınız.)

TV Servisi

TV servisi hizmeti de vermekteyiz. TV markaları çeşitleri arasında en sık arızalanan ürün gamı arasında yer almaktadır. Fakat buzdolabı arızasında maalesef buzdolabını tamir merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple buzdolabı tamir noktası için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

TV arızalarında, TV servis merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda yetkili şube personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. TV türlerinin nakliyesi zor olduğu için buzdolabını yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan buzdolabını çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları şube personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz.

Televizyon Servisi

Teknolojinin bize kazandırdığı ve vazgeçilmez cihazlardan birisi olan televizyon arızalarında büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabiliriz. Çamaşı makineleri her evde istisnasız tüm yükü üstüne alan önemli cihazlardır. Fakat bu kadar yükü üstleyen cihazın, bakımı ve tamiri neden olması gerektiği gibi olmamaktadır ?

TV servisi, çamaşır makinelerinizi kullanım biçimine göre onarmaktadır. Örneğin, kazana çok fazla elbise atmanız durumunda daha güçlü bir kazan takarak müşterilerimizin sorunlarını kökten çözmekteyiz. Yada evinizde çamaşır makinesinin enerjisi kaldırmayacak derecede elektrik üretilmiyorsa; çamaşır makinesinin elektrik devrelerinde tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz.

TV Servisi Merkezi

Tamir merkezine ulaşmak için 444 34 95 numaralı telefon numarasını aramalısınız. Arıza merkezi; çağrınıza aynı gün içerisinde yetkili personel yönlendirmektedir. Adresinize yönlendirilen servis personeli; eğer arıza yerinde onarılacaksa yedek parçaları makineye uygulayarak arızanın tamamlanmasını sağlamaktadır. Eğer arıza, servis merkezine getirmeliyse arıza onarım personeli kendi aracımızla size en yakın şube merkezinde arızanın onarımı için işlem gerçekleştirmektedir.

Kaliteli Hizmetin Adresi: TV Servis

Beyaz eşya grupları sık sık arızalanabilir. Çünkü beyaz eşyaların kullanımı hakkında tam bilgi sahibi değiliz. Örneğin, en yaygın arızalardan birisi; beyaz eşyaların bağlantı noktalarında oluşan temazsızlık problemleridir. Bu arızanın en temel nedeniyse, beyaz eşya grubunun duvara tam olarak yanaştırılmasıdır. Bu uygulamada, beyaz eşya grubunun motoru dahi yanabilir. Eğer motor yanarsa, beyaz eşya grubunun maliyeti artabilir.

TV yetkili servis sizlere sadece beyaz eşya tamir hizmeti vermemektedir. Daha bilinçli kullanım için gerekli talimatları da ek olarak sunmaktadır. Arızanın nedeni ve aynı arıza bir daha başınıza gelmemesi için neler yapmanız gerektiği hakkında öneri çözümleri sunmaktadır.

 

Beyaz Eşya servisi