Web Analytics
Kombi Kombi Beyaz Eşya Servisi

Alarko Kombi Servis

Alarko Kombi Servisi & Alarko & Servisi

2002 yılından bu yana müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul'un tüm böalarkoelerine hizmet vermekteyiz. 13.00'dan önce bize çağrı bırakmanız durumunda aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak onarılacak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Uzman personel kadromuz arızanın yerinde onarımı mümkünse aynı gün içinde arızanın onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Size en yakın bölgeden Alarko Servisi bulunmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Alarko Servisi ile iletişime geçmek için haftanın yedi günü çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Alarko Servisi İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Cihazınızda oluşabilecek problemleri Alarko çağrı merkezi ile iletişime geçerek bildirmeniz durumunda aynı gün içerisinde adresinize Alarko Servis personellerinin yönlendirmesini gerçekleştirmekteyiz. 444 34 95 numaralı çağrı destek hattıyla iletişime geçerek Alarko Servisi talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul'un tüm bölgelerine aynı gün içerisinde yönlendirme gerçekleştiren firmamız herhangi problem oluşması durumunda adresinize Alarko teknik servis personelleri aynı gün içerisinde irtibata geçerek ürünün problemini gidermektedir.

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Alarko Kombi Servisi

Firmamızda hizmet verilen kombi markalarını incelemek ve markanıza ait servis talebinde bulunmak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Bakımı

Kombi Servisi konusunda en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde sunuyoruz.

Alarko Kombi Bakımı

Alarko Servisi

Beyaz eşya markalarını incelemek ve adresinize servis talebinde bulunmak için ve diğer görüşler için bize ulaşabilirsiniz.

Alarko Servisi

Alarko Servis Kaydı

Yeni nesil LCD ve diğer tür televizyon modellerinin tamir ve onarımı için bize ulaşarak hızlı şekilde servis çağırabilirsiniz.

Alarko Servis Kayıt

Alarko Kombi Servis Merkezinden personel talebinde bulunmak için

Hızlı, Kalite Profesyonel Servis

444 34 95